Vybavení

Špičkové přístroje nám usnadní jak diagnostiku, tak i průběh samotných výkonů. Používáme pouze produkty renomovaných výrobců jako A-Dec, Vatech, VDW a další.

Virtuální prohlídka

1 A-Dec 530

Souprava A-Dec 530

Pro naše pacienty chceme to nejlepší, proto jsme zvolili A-Dec. Jedinečné polstrování, vytvořené na základě studií mapování tlaku, snižuje množství tlakových bodů a poskytuje pohodlnou podporu pro celé tělo pacienta.

2 mikroskop_alltion

Operační mikroskop

Kvalita ošetření je pro nás číslo 1 , většinu zákroků provádíme pomocí zvětšovací technologie – operačního mikroskopu nebo lupových brýlí, díky čemuž můžeme dosáhnout zvětšení operačního pole až 25x.

3 02

Rentgen – Vatech PaX-i

Výhodou panoramatického rentgenu (OPG) je přehledné a podrobné zobrazení celé čelisti, čelistních dutin a čelistních kloubů v rámci jednoho skenu. Pacient je zároveň vystaven pouze minimální dávce záření.

4 03

Rentgen – Gendex

Intraorální dentální rentgen umožňuje detailní zobrazení skupiny zubů. Usnadní tak diagnostiku především mezizubních kazů, které většinou nelze snadno diagnostikovat pohledem do úst.

5 04

Apexlokátor – Raypex 6

Při ošetření kořenových kanálků (endodoncii) stanovujeme délku kanálků v desetinách milimetrů metodou založenou na měření elektrického odporu tkání, která je podle klinických studií dokonce přesnější RTG-snímky.

6 medin_endo_pristroj

Endomotor medin

Je speciálně vyvinutý systém pro ošetření kořenových kanálků, který nám umožní ošetřit kořenový kanálek pouze jedním nástrojem. Nástroje jsou vysoce kvalitní, sterilně balené, pouze na jedno použití.

7 obtura_elements

Elements obturation unit

Přístroj pro plnění kořenových kanálků, umožňuje nám hermeticky uzavřít kořenové kanálky metodou vertikální kondenzace tekuté gutaperči.

8 06

Air Flow Handy 2++

Tento přístroj slouží k odstranění pigmentací na povrchu zubu. Technika čištění je založena na silném proudu vzduchu, vody a jemného prášku (abraziva). Pocitu z takto očištěných zubů se nic nevyrovná.

Kontaktujte nás

Naše ordinace se nachází na přístupném místě nedaleko vlakového i autobusového nádraží, či přilehlého nezpoplatněného parkoviště.

+420 730 894 894
ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.
Viléma Závady 3679
73801 Frýdek-Místek
Ordinační & provozní hodiny

Termín ošetření objednávejte prosím telefonicky, sestřička Vám ráda vybere termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Po-Pá
08:00 - 16:00
So-Ne
Zavřeno