Vybavení

Špičkové přístroje nám usnadní jak diagnostiku, tak i průběh samotných výkonů. Používáme pouze produkty renomovaných výrobců jako A-Dec, Vatech, VDW a další.

Virtuální prohlídka

1 A-Dec 530

Souprava A-Dec 530

Pro naše pacienty chceme to nejlepší, proto jsme zvolili A-Dec. Jedinečné polstrování, vytvořené na základě studií mapování tlaku, snižuje množství tlakových bodů a poskytuje pohodlnou podporu pro celé tělo pacienta.

2 02

Rentgen – Vatech PaX-i

Výhodou panoramatického rentgenu (OPG) je přehledné a podrobné zobrazení celé čelisti, čelistních dutin a čelistních kloubů v rámci jednoho skenu. Pacient je zároveň vystaven pouze minimální dávce záření.

3 03

Rentgen – Gendex

Intraorální dentální rentgen umožňuje detailní zobrazení skupiny zubů. Usnadní tak diagnostiku především mezizubních kazů, které většinou nelze snadno diagnostikovat pohledem do úst.

4 04

Apexlokátor – Raypex 6

Při ošetření kořenových kanálků (endodoncii) stanovujeme délku kanálků v desetinách milimetrů metodou založenou na měření elektrického odporu tkání, která je podle klinických studií dokonce přesnější RTG-snímky.

5 medin_endo_pristroj

Endomotor medin

Je speciálně vyvinutý systém pro ošetření kořenových kanálků, který nám umožní ošetřit kořenový kanálek pouze jedním nástrojem. Nástroje jsou vysoce kvalitní, sterilně balené, pouze na jedno použití.

6 06

Air Flow Handy 2++

Tento přístroj slouží k odstranění pigmentací na povrchu zubu. Technika čištění je založena na silném proudu vzduchu, vody a jemného prášku (abraziva). Pocitu z takto očištěných zubů se nic nevyrovná.

7 mikroskop_alltion

Operační mikroskop

Kvalita ošetření je pro nás číslo 1 , většinu zákroků provádíme pomocí zvětšovací technologie – operačního mikroskopu nebo lupových brýlí, díky čemuž můžeme dosáhnout zvětšení operačního pole až 25x.

8 obtura_elements

Elements obturation unit

Přístroj pro plnění kořenových kanálků, umožňuje nám hermeticky uzavřít kořenové kanálky metodou vertikální kondenzace tekuté gutaperči.

Kontaktujte nás

Naše ordinace se nachází na přístupném místě nedaleko vlakového i autobusového nádraží, či přilehlého nezpoplatněného parkoviště.

+420 730 894 894
ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.
Viléma Závady 3679
73801 Frýdek-Místek
Ordinační & provozní hodiny

Termín ošetření objednávejte prosím telefonicky, sestřička Vám ráda vybere termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Po-Pá
08:00 - 16:00
So-Ne
Zavřeno